РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

Одељење „Сењак“

УЧЕНИЦИ ПРИПРЕМНОГ РАЗРЕДА

КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И МОГУ ДА СЕ УПИШУ

 

Бр. Презиме  ученика Име ученика Инструмент Класа
1. Герард Ирис Леоние Клавир Ана М.Бугариновић
2. Давидовић Ленка Клавир Милена Вукмановић
3. Линделл Гала Клавир Невена Јанков
4. Ракочевић Нађа Клавир Јана Антић
5. Иванић Луција Припремни разред
6. Ранковић Јована Припремни разред
7. Цветковић Теодора Припремни са инструментом, класа Јелена Шаренац
8. Николић Филип Положио пријемни нема места за гитару
9. Сопић Сава Положио пријемни нема места за гитару

 

Одељење „А“

УЧЕНИЦИ ПРИПРЕМНОГ РАЗРЕДА

КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И МОГУ ДА СЕ УПИШУ

 

Бр. Презиме  ученика Име ученика Инструмент Класа
1. Бућан Гала Виолина Гордана Малетић
2. Јовановић Лена Виолина Гордана Малетић
3. Лемаић Урош Гитара Александар Симоновић
4. Становчић Данило Клавир Тамара Стојковић
5. Станковић Мила Виолина Немања Ајдачић
6. Равилић Матеја Клавир Даринка Тодоров
7. Глигић Јована Клавир Мила Живковић
8. Добријевић Лука Клавир Маја Рудић
9. Радовић Марија Клавир Бојан Савић
10. Кецкаревић Немања Виолина Горан Маројевић
11. Петричевић Борис Клавир Лорета Солдат
12. Узелац Софија Клавир Лорета Солдат

 

Одељење „Б“

УЧЕНИЦИ ПРИПРЕМНОГ РАЗРЕДА

КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И МОГУ ДА СЕ УПИШУ

 

Бр. Презиме  ученика Име ученика Инструмент Класа
1. Здравковић Александар Виолончело Соња С.Марјановић
2. Старовић Маша Клавир Јелена Ћирковић
3. Ракић Анђелика Флаута Весна Вучуревић
4. Раковић Павле Клавир Мила Живковић
5. Калађурђевић Никола Хармоника Марија Симић
6. Маљковић Миња Клавир Бојан Савић
7. Тодоровић Алекса Клавир Лорета Солдат
8. Кенић Софија Клавир Маја Рудић
9. Јелисавчић Никола Гитара Александар Симоновић
10. Кричок Аника Клавир Јелена Ћирковић
11. Јовановић Богдан Виолончело Соња С.Марјановић
12. Ковчић Сара Припремни са инструментом, класа:

Ивана Радуловић

13. Ивковић Анасатасије Припремни са инструментом
14. Сарваш Андреа Виолончело Соња С.Марјановић
15. Милошевић Петар Клавир Лорета Солдат
16. Вишњевац Андерсон Анастасија Виолина Немања Ајдачић
17. Радевић Антоније Виолина Маројевић Горан
18. Томић Хелена Клавир Лорета Солдат
19. Радић Симона Флаута Весна Вучуревић
20. Јагодић Милош Хармоника Марија Симић
21. Иветић Коста Виолончело Соња С.Марјановић
22. Илић Теодор                  Виолончело Соња С.Марјановић
23. Јовановић Новак   Није положио

 

УПИС УЧЕНИКА ВРШИ СЕ У СЕКРЕТАРИЈАТУ ШКОЛЕ – СЕЊАЧКА 31. БЕОГРАД

ОД 22.05. ДО 25.05.2018. ОД 9 ДО 14:30 ЧАСОВА

 

ЗА УПИС УЧЕНИКА ПОТРЕБНО ЈЕ

– ПРИЈАВА ЗА УПИС (ДОБИЈА СЕ У СЕКРЕТАРИЈАТУ ШКОЛЕ)

– КОПИЈА ИЗВОДА ИЗ МАТИЧНЕ КЊИГЕ РОЂЕНИХ

– УПЛАТА У ЂАЧКИ ФОНД ЗА ЦЕЛУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ У ИЗНОСУ ОД 10.000,00 ДИНАРА МОЖЕ СЕ ИЗВРШИТИ У ДВЕ РАТЕ – ПРВА ПРИЛИКОМ УПИСА, ДРУГА ДО ПОЧЕТКА 2. ПОЛУГОДИШТА, ИЛИ У 10 МЕСЕЧНИХ РАТА