Честитке нашим ученицима за успехе на такмичењима

Б  Р  А  В  О

За наше ученике који су постигли запажене резултате на  такмичењима:

Међународно такмичење младих пијаниста Шабац   01.-05.марта 2019.

  1. Банда Илић Илија                     II5  награда  класа: Лидија Кадић  
  • Клавирски дуо:

Веселиновић Јана I раз.            I награда      класа: Лидија Кадић  

Парежанин Стамена II раз.

Меморијал „Душан Протић“ МШ „В.Лисински“ Београд 09.-17.03.2019.

1. Броћиловић Ања  VI раз.               I награда  класа: Небојиша Аћимовић

2.Никшић Вера     II раз.                    I3 награда  класа:Биљана Дачевић                                                     

  • Гуергинов Нина    II раз.               II2 награда  класа:Биљана Дачевић
  • Тривковић Бојана  I раз.                II3 награда  класа:Биљана Дачевић
  • Стојчевић Бојан     I раз.                II  награда  класа:Биљана Дачевић
  • Лазић Жељана        I раз.               III  награда  класа:Биљана Дачевић
  • Миладиновић Марија II раз.         III2 награда  класа:Биљана Дачевић

Међународно такмичење флаутиста „Миодраг Азањац“ Београд 30.03.-01.04.2019.                                                    

  1. Витаз Марија   II раз.                ЛАУРЕАТ     класа:Шаренац Јелена
  2. Ракановић Теодора   II раз.       I2 награда      класа: Вучуревић Весна
  3. Перић Софија  I раз.                    I4 награда      класа:Шаренац Јелена
  4. Пајчин Тара III раз.                  I4 награда      класа: Трајковић Сања
  5. Павловић Калина IV раз.         I2 награда      класа:Шаренац Јелена
  6. Војиновић Владимир VI раз.    I8 награда      класа:Шаренац Јелена
  7. Цвијановић Сташа II раз.           II4 награда     класа:Шаренац Јелена
  8. Савић Невена III раз.               II6 награда      класа:Шаренац Јелена

Фестивал солфеђа МШ Србије Београд 24.март 2019.

Екипа наше школе освојила је 2. место 98,66 бодова.

У екипи су били ученици:

  1. Јовановић Тијана I раз.                класа: Јелена Манић
  2. Броз Дуња II раз.                           класа: Јелена Недовић
  3. Вукајловић Милош    III раз         класа: Јелена Манић

4.  Павловић Калина  IV раз.            класа: Јелена Недовић

5. Миленковић Вера  V раз               класа: Јелена Манић 

6. Ракочевић Игор VI раз.                 класа: Валентина Радосављевић

„GUITAR ART“Београд 16.март 2019.

1 Вукајловић Милош  III раз.         11.место 78,60 поена:Александар Симоновић   

У ТОКУ ШКОЛСКЕ 2018/2019. ГОДИНЕ НАШИ УЧЕНИЦИ

СУ ПОСТИГЛИ ЗАВИДНЕ РЕЗУЛТАТЕ НА ТАКМИЧЕЊИМА:

  • 26. РЕПУБЛИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СОЛФЕЂА И ТЕОРИЈЕ МУЗИКЕ

Београд, 09.децембар 2018.

Солфеђо

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Павловић Калина, IV разред I Јелена Недовић
Косовац Нађа Срна , IV  разред I Ивана Ивановић Симоновић
Јефтовић Дуња, IV  разред I Ивана Ивановић Симоновић
Терзић Ивона, IV  разред I Јелена Манић
Поповић Анасавица ,V разред I Јелена Манић
Миленковић Вера, V разред I Јелена Манић
Бакал Никола,VI разред I Валентина Радосављевић
Ракочевић Игор ,VI разред I Валентина Радосављевић
Уљаревић Нађа ,VI разред I Валентина Радосављевић
Ковачевић Наталија I Валентина Радосављевић
Којић Анастасија ,VI разред I Валентина Радосављевић
Веселиновић Маша,VI разред I Валентина Радосављевић
Стошић Нађа,VI разред II Валентина Радосављевић

Теорија музике

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Миленковић Вера, V разред I Јелена Манић
Поповић Анасавица, V разред I Јелена Манић
Минић Татјана, V разред I Јелена Штрбац
Радојчић Невена, V разред I Јелена Манић
Јовановић Маша, V разред I Јелена Манић
Ђерић Анастасија, V разред I Јелена Манић
  • ЧЕТВРТО ФЛАУТИСТИЧКО ТАКМИЧЕЊЕ „СЛАВЕНСКИ“

Београд, 13. – 16.12. 2018.

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Милошевић Софија, II  разред I Ивана Радуловић
Сташа Цвијановић, II  разред I Јелена Шаренац
Владимир Војиновић, VI разред I Јелена Шаренац
Софија Перић, I разред I Јелена Шаренац
Марија Витаз, II разред I Јелена Шаренац
Алиса Роквић, II  разред II Јелена Шаренац
Софија Папић, II разред II Јелена Шаренац
Нина Симовић, II разред II Јелена Шаренац
Теодора Ракановић, II разред I Вучуревић Весна
Ковачевић Марија, III разред II Ивана Радуловић
Невена Савић, III разред II Јелена Шаренац
Пајчин Тара, III разред I Сања Трајковић
Калина Павловић, IV разред II Јелена Шаренац
  • ЈЕДАНАЕСТО КЛАВИРСКО ТАКМИЧЕЊЕ „СЛАВЕНСКИ“

Београд, 21.-23.12. 2018.

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Петар Симоновић, II разред I1 Маја Рудић
Михајло Јелић, IV разред I1 Наташа Пандуровић Павлетић
Маша Веселиновић, VI разред I3 Маја Рудић
  • МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ МЛАДИХ ПИЈАНИСТА

Шабац  01.-05.03.2019.

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Банда Илић Илија II5 Лидија Кадић
Клавирски дуо: Веселиновић Јана, I разред Парежанин Стамена,  II разред I Лидија Кадић
  • МЕМОРИЈАЛ ДУШАН ПРОТИЋ “ МШ „В. ЛИСИНСКИ“

09.03.-17.03.2019.

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Броћиловић Ања, VI разред I Небојша Аћимовић
Никшић Вера ,II разред I3 Биљана Дачевић
Гуергинов Нина, II разред II2 Биљана Дачевић
Тривковић Бојана, I разред II3 Биљана Дачевић
Стојчевић Бојан, I разред II Биљана Дачевић
Лазић Жељана, I разред III Биљана Дачевић
Миладиновић Марија,  II разред III2 Биљана Дачевић
  • МЕЂУНАРОДНО ТАКМИЧЕЊЕ ФЛАУТИСТА „МИОДРАГ АЗАЊАЦ“ БЕОГРАД 30.03.-01.04.2019.
Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Марија Витаз, II разред лауреат Јелена Шаренац
Теодора Ракановић, II разред I2 Весна Вучуревић
Софија Перић , I разред I4 Шаренац Јелена
Тара Пајчин, III разред I4 Трајковић Сања
Калина Павловић, IV разред I2 Јелена Шаренац
Владимир Војиновић, VI разред I8 Јелена Шаренац
Цвијановић Сташа, II разред II4 Јелена Шаренац
Невена Савић, III разред II6 Јелена Шаренац

  .  ФЕСТИВАЛ СОЛФЕЂА МШ СРБИЈЕ БЕОГРАД 24.03.2019.

ЕКИПА НАШЕ ШКОЛЕ ОСВОЈИЛА ЈЕ 2.МЕСТО 98,66 БОДОВА.

Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Тијана Јовановић, I разред II место Јелена Манић
Броз Дуња, II разред II место Јелена Недовић
Вукајловић Милош, III разред II место Јелена Манић
Павловић Калина, IV разред II место Јелена Недовић
Миленковић Вера, V разред II место Јелена Манић
Ракочевић Игор, VI разред II место Валентина Радосављевић
  • GUITAR ART“ БЕОГРАД 16.3.2019.
Име и презиме ученика, разред Награда Класа
Вукајловић Милош, III разред 11.место Александар Симоновић