РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА 02.06.2018. ГОДИНЕ ОДЕЉЕЊЕ „С“

Р.број Име и Презиме Време 1. Петровић Катја Од 10,00 2. Крунић Петра   3. Пауновић Виктор   4. Пауновић Андрија   5.  Стојчевић Бојан   6. Симић Ема Од 10,30 7. Лишанчић Уна   8. Димитријевић Теа   9. Војиновић Владимир   10. Јеремић Александар   11. Димитријевски Доротеј   12. Перишић Анета   Испитна комисија: Невајда Јана, Гордана Ивановић и Биљана Дачевић.

РЕЗУЛТАТИ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА

Одељење „Сењак“ УЧЕНИЦИ ПРИПРЕМНОГ РАЗРЕДА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И МОГУ ДА СЕ УПИШУ   Бр. Презиме  ученика Име ученика Инструмент Класа 1. Герард Ирис Леоние Клавир Ана М.Бугариновић 2. Давидовић Ленка Клавир Милена Вукмановић 3. Линделл Гала Клавир Невена Јанков 4. Ракочевић Нађа Клавир Јана Антић 5. Иванић Луција Припремни разред 6. Ранковић Јована Припремни разред 7. Цветковић Теодора Припремни са инструментом, класа Јелена Шаренац 8. Николић Филип Положио пријемни нема места за гитару 9. Сопић Сава Положио пријемни нема места за гитару   Одељење „А“ УЧЕНИЦИ ПРИПРЕМНОГ РАЗРЕДА КОЈИ СУ ПОЛОЖИЛИ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ И МОГУ ДА СЕContinue Reading…

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 19.05.2018. ОДЕЉЕЊЕ „С“

Р.број Име и Презиме Време 1. Андрија Бошковић Од 10,00 2. Реља Живковић   3. Иво Антовић   4. Васил Билаловић   5. Катарина Јовићевић   6. Бојана Тривковић   7. Софија  Перић Од 10,30 8. Ника Грујин   9. Лав Грујин   10. Софија Малешић   11. Ива Родаљевић   12. Андреј Ракић   13. Јована Василијевић Од 11,00 14. Лана Анђелић   15. Глорија Тегелтија Од 12,00 16. Радуловић Тамара  

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА 19.05.2018. ГОДИНЕ – ОДЕЉЕЊЕ “A”

Р.број Име и Презиме Време 1. Василије Штрбац Од 10,00 2. Катарина Мићановић   3. Софија Павковић   4. Марио Капетановић   5. Марко Тимотијевић   6. Марија Бута   7. Сергеј Пјанић Од 10,30 8. Исидора Пјанић   9. Нера Милијић   10. Петра Гак   11. Јелена Томић   12. Страхиња Милетић   13. Даница Драгишић Од 11,00 14. Андреј Васовић   15. Нађа Михаиловић   16. Миа Петровић   17. Милица Ристић   18. Лука Бојић   19. Дарко Ковачевић Фурунџић Од 11,30 20. Марија Миливојевић   21. Татјана Јокић   22. Лазар Копуновић   23. ДимитријеContinue Reading…

62. ФЕСТИВАЛ МУЗИЧКИХ ШКОЛА СРБИЈЕ

  Фестивал музичких школа Србије ове године одржан је у Књажевцу 08.маја  Музичка школа „Станислав Бинички“ представила се наступом екипе солиста и камерним ансамблом. Укупан број бодова школе је: 92,01 Екипа солиста наше школе освојила је I награду – 93,45 бодова. Ученици су појединачно освојили  следеће награде: Миа Ганић, ученица IV разреда виолине у класи Намање Ајдачић, клавирска сарадња Ђурђица Ђурђевић, освојила је I награду 95,71 бодова Калина Павловић, ученица III разреда флауте у класи Јелене Шаренац, клавирска сарадња Јасмина Крстић, освојила је I награду 94,85 бодова Душан Суботић, ученик V разреда хармонике у класи Марије Симић освојио је IContinue Reading…

КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛСКЕ ЕКИПЕ УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ

КОНЦЕРТ ФЕСТИВАЛСКЕ ЕКИПЕ УЧЕНИКА НАШЕ ШКОЛЕ ОДРЖАН ЈЕ  27.04.2018. у 18h У КУЋИ КРАЉА ПЕТРА. Тим поводом изведен је следећи програм: 1.         Јелић Михајло III разред клавира, класа: Наташа Пандуровић Павлетић Л.В.Бетовен: сонатина f-moll Д.Шостакович: Гавота 2.         Павловић Калина III разред флауте, класа:Јелена Шаренац, корепетитор:  Јасмина Крстић П.И.Чајковски: Наполитанска песма Е.Кронке: Валцер оп.162 бр.3 3.         Ганић Миа, IV разред виолине, класа:Немања Ајдачић Корепетитор: Ђурђица Ђурђевић Ж.Б.Аколај: Концерт amoll Iстав М.Глинка: Мазурка 4.          Суботић Душан, V разред хармонике, класа:Марија Симић Е.Дербенко: Рок токата Б.Самојленко: Старица 5.          Броћиловић Ања V разред хармонике, класа: Небојша Аћимовић Ф.Менделсон: Преља Б.Самојленко: Старица 6.          Младеновић ФилипContinue Reading…

КОНЦЕРТИ ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ

ПОВОДОМ НАСТУПАЈУЋЕГ ДАНА ШКОЛЕ ОДРЖАЋЕ СЕ СЛЕДЕЋИ КОНЦЕРТИ НАСТАВНИКА И УЧЕНИКА: 11.05.2018. у 18h – Концерт у сали школе на Сењаку 12.05.2018. у 19h – Концерт у сали Београдске Филхармоније 14.05.2018. у 18h – Концерт у Галерији КНУ

ПРИЈЕМНИ ИСПИТИ

П Р И Ј Е М Н И    И С П И Т И ЗА УПИС УЧЕНИКА У ШКОЛСКУ 2018/2019. ГОДИНУ   ПРИЈЕМНИ ИСПИТИ ЗА УПИС У ШКОЛСКУ 2018/2019. ГОДИНУ ОДРЖАЋЕ СЕ: 19.05.2018. 26.05.2018. 2.06.2018. ПРИЈЕМНИ ИСПИТИ ОДРЖАВАЈУ СЕ У СЕДИШТУ ШКОЛЕ У СЕЊАЧКОЈ УЛИЦИ БРОЈ 31 И НА ШКОЛСКОМ ОДЕЉЕЊУ У УЛИЦИ БУЛЕВАР ЗОРАНА ЂИНЂИЋА 152А (УЛАЗ ИЗ СТУДЕНТСКЕ). ПРИЈАВЕ ЗА ПОЛАГАЊЕ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ПРЕУЗИМАЈУ СЕ И ПРЕДАЈУ У ШКОЛСКИМ ОБЈЕКТИМА У КОЈИМА СЕ ПОЛАЖЕ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ. ПОПУЊЕНЕ ПРИЈАВЕ ПРЕДАЈУ СЕ ДО 17.05.2018. ДО 10.00 САТИ (ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 19.05.2018.) ДО 24.05.2018. ДО 10.00 САТИ (ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ 26.05.2018.)Continue Reading…