Драги ученици и родитељи,

Молимо вас да се упознате са упутствима и препорукама које су поствљене на сајт школе, а пре свега се односе на безбедан боравак у школи, превенцију ширења заразе и остала упутсва која ће нам помоћи да наставни процес наставимо да одржавамо непосредним радом у учионицама школе.

Обавештавамо вас да од среде  1. септембра 2021. године музичка школа Станислав Бинички почиње са радом по првом моделу што значи да ће се настава одвијати путем непосредног рада у учионицама школе.

Распоред по одељењима, сменама и класама наставника биће доступан на сајту школе и огласним таблама 31. августа 2021. године

Распоред ученика 1. разреда по класама наставника биће доступан на огласним таблама у зборницама сва три одељења школе 31. августа 2021. године.

Свим ученицима, родитељима и колегама желимо срећан почетак нове школске године.

Музичка школа „Станислав Бинички“, Београд