Поштовани родитељи,

Пријемни испити се реализују на свим одељењима, на којима ће их реализовати више комисија. Важно је да приступите пријемном испиту у време које је наведено за групу кандидата у којој се налази име и презиме вашег детета на списку који је дат доле у тексту. Немамо могућности за реализацију наставе из свих десет инструмената на свим одељењима школе, што смо нагласили и кроз електронску пријаву. Настава за припремни разред у наредној години реализоваће се на два (А и С)од три одељења.

Након сваког пријемног рока објављује се прелиминарна ранг листа путем које се кандидати обавештавају да ли су остварили основни услов да положе пријемни испит. У среду 18.05. 2022. биће објављена прелиминарна ранг листа.

Резултати са освојеним бодовима за сваког кандидата на коначној ранг листи биће објављени под јединственом шифром коју школа додељује сваком кандидату на пријемном испиту, који је приступио полагању пријемног испита до 16.06.2022. године.

С поштовањем,

Музичка школа ,,Станислав Бинички“ Београд

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ПО ОДЕЉЕЊИМА ШКОЛЕ

ОДЕЉЕЊЕ СЕЊАК-Сењачка 31

Субота 14.05.2022.

Почетак пријемног испита-10.00 часова

Списак кандидата:

  1. Маја Наумовић
  2. Сара Секулић
  3. Искра Шалевић
  4. Аника Вукосавић
  5. Јована Јаћовић
  6. Нина Стојаков
  7. Дуња Schmelzer
  8. Maximilian Ebersold
  9. Алиса Пигалева
  10. Василије Радулашки

Почетак пријемног испита-11.00 часова

Списак кандидата:

  1. Константин Казанџић
  2. Максим Мићовић
  3. Теодора Поштић
  4. Филип Трајковић
  5. Елена Секулић
  6. Милена Мојашевић
  7. Богдан Бркић
  8. Лазар Митић
  9. Михаило Веселиновић
  10. Вук Каралејић

Почетак пријемног испита-12.00 часова

Списак кандидата:

  1. Константин Радивојевић
  2. Милица Радивојевић
  3. Невена Терзић
  4. Коста Алексић
  5. Софија С. Обрадовић
  6. Јована Живков

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ПО ОДЕЉЕЊИМА ШКОЛЕ

ОДЕЉЕЊЕ Б –Гандијева 138а

Субота 14.05.2022.

Напомена: више комисија реализује пријемне испите на одељењу

Списак кандидата:

 

Почетак пријемног испита-09.00 часова

  1. Elena Popovic
  2. Лазар Васиљевић
  3. Вукашин Мартач
  4. Дуња Дашић
  5. Лара Протић
  6. Мила Чукановић
  7. Јања Ковачевић
  8. Петра Поповић
  9. Анђела Корица
  10. Сара Томић

Почетак пријемног испита-10.00 часова

  1. Андреј Васиљевић
  2. Марија Голубовић
  3. Уна Стеванић
  4. Сташа Стојановић
  5. Михајло Габрић
  6. Маја Цетушић
  7. Aлекса Вићентијевић
  8. Ина Менићанин
  9. Андреј Кораћ
  10. Маша Караклајић

Почетак пријемног испита-11.00 часова

  1. Софија В. Обрадовић
  2. Лена Трифуновић
  3. Mark Chernyshov
  4. Андреј Николић
  5. Софија Савић
  6. Катарина Божић
  7. Асја Мишковић
  8. Кристина Јованчевић
  9. Ђорђе Дробњак
  10. Тони Маркић

Почетак пријемног испита-12.00 часова

  1. Лав Пјевић
  2. Никола Божић
  3. Вид Вучковић
  4. Нађа Драгнић
  5. Милица Иванишевић
  6. Игњат Мишковић
  7. Емилија Јанић
  8. Анастасија Сафонов
  9. Лука Црнобрња
  10. Никола Богојевић

Почетак пријемног испита-13.00 часова

  1. Нина Вељковић
  2. Лука Ивановић
  3. Никола Васиљевић
  4. Андреј Прица
  5. Ђорђе Николић
  6. Дуња Маринковић
  7. Софија Николић
  8. Леа Еремија
  9. Софија Дробњак
  10. Ирена Станић
  11. Ленка Дашић
  12. Вук Ђорђевић

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ПО ОДЕЉЕЊИМА ШКОЛЕ

ОДЕЉЕЊЕ А –Зорана Ђинђића 152а

Субота 14.05.2022.

Напомена: више комисија реализује пријемне испите на одељењу

Списак кандидата:

Почетак пријемног испита-10.00 часова

  1. Andrea Pricoco
  2. Никола Дмитровић
  3. Јована Ачански
  4. Јован Мартиновић
  5. Лука У. Ђорђевић (2015)
  6. Миљан Хајдуковић
  7. Андреј Гоца
  8. Ивана Поповић
  9. Соња Ракић
  10. Марко Пилиповић

Почетак пријемног испита-11.00 часова

  1. Момчило Филиповић
  2. Лена Ненадић
  3. Дуња Вићентијевић
  4. Лена Спичановић
  5. Реља Мујакић
  6. Ђурђа Ђаковић
  7. Никола Инђић
  8. Алиса Милосављевић
  9. Дуња Секулић
  10. Симеона Јоцић

Почетак пријемног испита-12.00 часова

  1. Петра Ђунисијевић
  2. Викторија Дерота
  3. Валерија Дерота
  4. Василије Петровић
  5. Вукан Кнежевић
  6. Ана Деспотовић

 

 

 

 

 

Почетак пријемног испита-10.00 часова

  1. Калина Јовковић
  2. Ивона Бунгин
  3. Софиа Ивановић
  4. Лејла Гујаничић
  5. Душан Марјанов
  6. Софија Илић
  7. Алека Митровић
  8. Лена Ранковић
  9. Дина Богдановић
  10. Ана Чеклић

Почетак пријемног испита-11.00 часова

  1. Богдан Николић
  2. Jанко Митровић
  3. Лара Шумић
  4. Мила Ђорђевић
  5. Taтjaна Нинковић
  6. Мила Јанић
  7. Милица Боричић
  8. Маја Мајкић
  9. Ива Давидовић
  10. Лука Ј. Ђорђевић (2017)
  11. Марта Милачић
  12. Маша Дробњак

Почетак пријемног испита-12.00 часова

  1. Симона Гордић
  2. Даница Гавриловић
  3. Стела Луна Миросавић
  4. Барбара Јанаћковић
  5. Соња Лазаревић
  6. Мила Јовановић
  7. Вукашин Божић
  8. Stefano Pisciottano
  9. Филип Петровски
  10. Лазар Радновић
  11. Јаков Вујановић
  12. Петра Радовановић
  13. Ана Мирјачић