Поштовани родитељи,

Пријемни испити се реализују на свим одељењима, на којима ће их реализовати више комисија. Важно је да приступите пријемном испиту у време које је наведено за групу кандидата у којој се налази име и презиме вашег детета на списку који је дат доле у тексту. Немамо могућности за реализацију наставе из свих десет инструмената на свим одељењима школе, што смо нагласили и кроз електронску пријаву. Настава за припремни разред у наредној години реализоваће се на два (А и С)од три одељења.

Након сваког пријемног рока објављује се прелиминарна ранг листа путем које се кандидати обавештавају да ли су остварили основни услов да положе пријемни испит. У среду 01.06. 2022. биће објављена прелиминарна ранг листа.

Резултати са освојеним бодовима за сваког кандидата на коначној ранг листи биће објављени под јединственом шифром коју школа додељује сваком кандидату на пријемном испиту, који је приступио полагању пријемног испита до 16.06.2022. године.

 

С поштовањем,

Музичка школа ,,Станислав Бинички“ Београд

 

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА-СПИСАК КАНДИДАТА ПО СВИМ ОДЕЉЕЊИМА ЗА суботу 28.05.2022.

 

ОДЕЉЕЊЕ А

Булевар Зорана Ђинђића 152 а

Нови Београд

Субота 28.05.2022.

 

Време почетка тестирања 9.00  часова, комисија –А1

  1. Ања Илић
  2. Богдан Миленковић
  3. Василије Туцаков
  4. Душан Дашић
  5. Мара Дашић
  6. Симеон Ђорђевић
  7. Исидор Ђорђевић
  8. Лазар Радновић
  9. Михаило Костић
  10. Ана Марковић
  11. Павле Поповић
  12. Петар Николић

 

Време почетка тестирања 10.00  часова, комисија –А1

 

  1. Петар Ризовски
  2. Рејхана Халиловић
  3. Симон Стевановић
  4. Тибор Спајић
  5. Тони Маркић
  6. Филип Максимовић
  7. Александра Јовичић
  8. Ана Богосављевић
  9. Андреј Кнежевић
  10. Ања Павићевић
  11. Богдан Шћепановић
  12. Василија Гроздановић
  13. Душица Чикарић

 

Време почетка тестирања 11.00  часова, комисија –А1

 

  1. Илија Пецић
  2. Јана Врањковић
  3. Лејла Гујаничић
  4. Ленка Бједов
  5. Ленка Грујић
  6. Марко Дабић
  7. Марта Тасић
  8. Нада Јоксић
  9. Нађа Јовановић
  10. Нађа Масловарић
  11. Павле Ћоровић
  12. Софија Матић
  13. Хана Стојиљковић

 

Време почетка тестирања 12.00  часова, комисија –А1

 

  1. Anais Garde
  2. Aна Džaković
  3. Алексеј Ђукић
  4. Ана Ђуровић
  5. Ана Падежанин
  6. Катарина Падежанин
  7. Вања Чугуровић
  8. Вељко Перић
  9. Григорије Савић
  10. Симеон Савић
  11. Душан Перић
  12. Аница Рајаковић
  13. Дуња Папић

 

Време почетка тестирања 13.00  часова, комисија –А1

 

  1. Дуња Миљевић
  2. Елена Петрић
  3. Емилија Богућанин
  4. Иван Анђелковић
  5. Јања Живановић
  6. Јулија Којић
  7. Јулија Шћепановић
  8. Катарина Гордић
  9. Симона Гордић
  10. Катарина Ковачевић
  11. Марија Церовић
  12. Марко Ле Папе
  13. Марко Обрадовић
  14. Матија Станковић

 

Време почетка тестирања 10.00  часова, комисија –А2 (група 1)

  1. Маша Дробљак
  2. Милена Дедовић
  3. Михајло Шупица
  4. Невена Поповић
  5. Нина Миловановић
  6. Нина Радовић
  7. Огњен Радовић
  8. Сара Ђукелић
  9. Сташа Дакић
  10. Сташа Николић
  11. Стевен Вишњевац Андерсон
  12. Тијана Николић

 

 

Време почетка тестирања 10.00  часова, комисија –А2 (група 2)

  1. Тихомир Вучковић
  2. Софија Белошевић
  3. Искра Белошевић
  4. Душан Перић
  5. Иван Цвијовић
  6. Максим Ђукић
  7. Михајло Анђелковић
  8. Михајло Велешњак
  9. Ања Велешњак
  10. Душан Шинжар
  11. Нада Ђуровић
  12. Анђелија Урукало
  13. Лада Ђурић
  14. Нора Јовановић

 

 

Време почетка тестирања 11.00  часова, комисија –А2

 

  1. Андрија Каноти
  2. Никола Дувњак
  3. Алексије Љубичић
  4. Богдан Мартиновић
  5. Виктор Готовина
  6. Димитрије Ковачић
  7. Вељко Писић
  8. Ружица Павићевић
  9. Катарина Љ.Јовановић
  10. Максим Глигоријевић
  11. Миа Глигоријевић
  12. Марко Булатовић
  13. Еленора Љубинковић

 

Време почетка тестирања 12.00  часова, комисија –А2

 

  1. Јована Филиповић
  2. Софија Кнежевић
  3. Ема Лабус
  4. Реља Голубовић
  5. Дуња Вудраговић
  6. Ана Петровић
  7. Ања Рајчевић
  8. Доротеја Егарић
  9. Јана Крнета
  10. Катарина А. Јовановић

 

Време почетка тестирања 13.00  часова, комисија –А2

 

  1. Маја Веселиновић
  2. Марија Перовић
  3. Марија Радовић
  4. Милица Стијовић
  5. Мина Драшковић
  6. Соња Јаношевић
  7. Софија Којић
  8. Уна Јевић
  9. Ана Лозовој
  10. Тара Тодоровић

 

ОДЕЉЕЊЕ  Б

Гандијева 138а

Нови Београд

Субота 28.05.2022.

 

Време почетка тестирања 09.00  часова

 

  1. Каролина Сршен
  2. Алиса Сршен
  3. Милица Милутиновић
  4. Вељко Бишевац
  5. Jiayao Li
  6. Елена Шекуларац
  7. Ива Каловић
  8. Јаков Павловић
  9. Јован Павловић
  10. Петра Павловић
  11. Василије Дубак
  12. Лазар Миловановић
  13. Марија Семан
  14. Никола Брајковић

 

Време почетка тестирања 10.00  часова

  1. Нина Шиловић
  2. Хана Васић
  3. Анђелија Радивојевић
  4. Лазар Перић
  5. Огњен Петровић
  6. Огњен Бојанић
  7. Никола Колић
  8. Нађа Радивојевић
  9. Софија Радивојевић
  10. Јована Радивојевић
  11. Миња Лучић
  12. Христина Вуковић
  13. Теодора Радека Јовановић

 

Време почетка тестирања 11.00  часова

 

  1. Невена Живић
  2. Лука Д.Опачић
  3. Гаврило Ратковић
  4. Вера Павловић
  5. Василије Дубљевић
  6. Тара Миленковић
  7. Маша Милкић
  8. Qihang Xia
  9. Вања Турковић
  10. Ана Пеулић
  11. Андрија Ивановић
  12. Владимир Јагодић
  13. Даница Ђуровић

 

Време почетка тестирања 12.00  часова

 

  1. Димитрије Божић
  2. Емилија Манић
  3. Ина Менићанин
  4. Ирина Малетић
  5. Калина Полић
  6. Ленка Грујић
  7. Лилијана Коцев
  8. Лина Нумановић
  9. Марко Митровић
  10. Миа Милошевић
  11. Младен Антовић
  12. Невена Гњатић

 

Време почетка тестирања 13.00  часова

 

  1. Олга Јосић
  2. Сташа Перишић
  3. Тамара Ђорђевић
  4. Тамара Стаматовић
  5. Хелена Алуловски

 

ОДЕЉЕЊЕ Сењак

Сењачка 31

Сењак

Субота 28.05.2022.

 

Време почетка тестирања 9.00  часова

 

  1. Виктор Јанковић
  2. Немања Јанковић
  3. Петар Јерковић
  4. Анђелија Савић
  5. Даница Маричић
  6. Доротеја Мијаиловић
  7. Јелисавета Бугарски
  8. Коста Давидовић
  9. Лаура Драгановић
  10. Лука М. Опачић
  11. Максим Стаменић

 

Време почетка тестирања 10.00  часова

 

  1. Маша Бранковић
  2. Милица Швабић
  3. Милош Пајић
  4. Нађа Којић
  5. Реља Убовић
  6. Сара Ацков
  7. Сташа Мишевић
  8. Георгије Мишевић
  9. Филип Јаковљевић
  10. Хелена Гојковић
  11. Штефан Цук
  12. Ангелина Гојковић

 

Време почетка тестирања 11.00  часова

 

  1. Дамјан Ивановић
  2. Дана Вукић
  3. Савка Николић
  4. Софија Обрадовић
  5. Васил Радоичић
  6. Ангелина Бошковић
  7. Никола Лојпур Урукало
  8. Teodora Šemić
  9. Андријана Стојановић
  10. Катарина Скејић

 

Време почетка тестирања 12.00  часова

 

  1. Лана Миловић
  2. Марија Ковачевић
  3. Милан Николић
  4. Михаило Јанковић
  5. Наталија Ковачевић
  6. Тамара Раичевић
  7. Нера Савић